NO3482 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3482
Pris 269.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 175 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Nydelig toppleilighet med flott utsikt i Albir.  Denne leiligheten er sydvendt og har stor terrasse. Her er sentraloppvarming. Flotte fellesområder, felles svømmebasseng og garasje. Kort vei til alt av fasiliteter i Albir og 5 minutter til sjøen.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es