NO3493 - Villa - Altea - Verhuring -

Ref. NO3493
Huurprijs per week uit 1.400€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 6
Badkamers: 4
Woning meters: 320 m2
Meter perceel: 699 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie:

Anlagen: - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld:

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es