NO3495 - Villa - Altea - Til salgs -

Ref. NO3495
Pris 949.400€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 4
M2 350 m2
Tomt 3000 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition

Kommentarer

Enestående luksusvilla beliggende like ved Don Cayo golfbanen i Altea la Vella for salg.  Fire romslige soverom, tre av de med direkte utgang til egne terasser. Stort kjøkken, romslig spisestue, tv-stue, hall osv.   Boligen har en fantastisk, uskjenert beliggenhet. Nydelig hage med gressplen, basseng, grillplass og sittegrupper.  Storslagen utsikt over hele området, fra Altea til Benidorms skyline.  Her er noe for enhver, enten man vil sole seg ved bassenget eller nyte skyggen under pergolaen. Inngangsporten til boligen er styrt av elektriske porter, og her er innstalert alarm. Svært gode kvaliteter på materialer i boligen. 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es