NO3498 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3498
Prijs 169.600€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Woning meters: 55 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Zwembad - Airco - Gemeubeld:

Comentaren

Mooi en goed onderhouden 1 slaapkamer appartement in Albir met  een eigen ondergrondse parking. Het heeft mooie uitzichten waaronder zeezicht. Het is zeer centraal gelegen op slechts enkele meters van een park, bars en restaurants en natuurlijk de zee. Het heeft een terras met de hele dag zon en een gemeenschappelijk zwembad! Kortom een interessante investering.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es