NO3498 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3498
Pris 169.600€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 1
Bad: 1
M2 55 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Vakker og godt vedlikeholdt 1 soveroms leilighet i Albir med privat underjordisk parkering. Den har vakker utsikt, inkludert havutsikt. Den ligger veldig sentralt til, bare få meter fra park, barer og restauranter og selvfølgelig havet. Den har en terrasse med sol hele dagen og et felles svømmebasseng! Kort sagt, en interessant investering.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es