NO3499 - Appartement - Albir - SOLD -

Ref. NO3499
Prijs 230.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Woning meters: 83 m2
Meter perceel: 106 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld:

Comentaren

Fantastisch appartement op de begane grond gelegen in een van de mooiste complexen in Albir. De woning is verdeeld in woonkamer, keuken met bijkeuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers, een groot terras in de tuin van 25 m² en een eigen garage. Het huis is volledig ingericht en klaar om te betrekken. In het complex kunt u genieten van een groot buitenzwembad en een verwarmd binnenbad met jacuzzi en een sauna, een paddle-tennisbaan, een speeltuin en een mooie tuin. Het ligt zeer dicht bij alle voorzieningen en op slechts 250 meter van het strand!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es