NO3499 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3499
Pris 230.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 83 m2
Tomt 106 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Fantastisk leilighet i første etasje i et av de mest komplette kompleksene i Albir. Eiendommen er fordelt på stue, kjøkken med vaskerom, 2 soverom, 2 bad, stor hage terrasse på 25 kvm og privat garasje. Huset er fult møblert og klart til å flyttes inn i. I komplekset kan du nyte et stort utendørsbasseng og innendørs oppvarmet bassengområde med boblebad og badstue, padle tennisbane, lekeplass og hager. Det er svært nær alle fasiliteter og bare 250 meter fra stranden!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es