NO3532 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3532
Ukentlige Leie Pris Fra 500€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 98 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering:

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Veldig fin leilighet til leie med stor solrik terrasse.

Leiligheten består av to soverom, to bad, stue, bra utstyrt kjøkken, vaskerom  og stor solrik terrasse.

Hovedsoverom har dobbeltseng og eget bad. Gjesterommet har to enkle senger. Det er installert AC og fiber optic internett.  Terrassen er 50 m2 og har spisebord til 6 personer  og solstoler. Det er direkte tilgang fra terrassen til fellesanlegget som består av plen, et utendørs  svømmebasseng, et innendørs oppvarmet basseng og paddel tennis bane.  Det er en romslig garasjeplass med i leien. Anlegget ligger sentralt i Albir sentrum med gangavstand til strand og alle fasiliteter.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es