NO3535 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3535
Prijs 239.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Woning meters: 108 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Goed onderhouden 2 slaapkamer appartement op de begane grond met nieuwe badkamers met vloerverwarming. Dit appartement is op het zuiden gericht en heeft een ruim terras van 35 m2. Verder is er een ondergrondse parking en extra opslagruimte. Natuurlijk is er een gemeenschappelijk zwembad en airconditioning. Centraal in Albir gelegen op loopafstand van alle voorzieningen!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es