NO3535 - Leilighet - Albir - SOLD -

Ref. NO3535
Pris 239.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 108 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sørvest

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Godt vedlikeholdt 2 soveroms leilighet i første etasje med nye bad med gulvvarme. Denne leiligheten er østvendt og har en romslig terrasse på hele 35 m2. Det er også en underjordisk parkeringsplass og ekstra lagringsplass. Selvfølgelig er det et felles svømmebasseng og klimaanlegg. Sentralt plassert i Albir innen gangavstand fra alle fasiliteter!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es