NO3536 - Villa - Albir - Utleie -

Ref. NO3536
Ukentlige Leie Pris Fra 2.300€
Type eiendom Villa

Soverom 6
Bad: 5
M2 500 m2
Tomt 2400 m2

Møblert Ja
Energy Rating

Eiendoms orientering:

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod - Gjest App.

Kommentarer

FANTASTISK VILLA

Overdådig utstyrt i privat hage. Perfekt for to familier. 13 sengeplasser + babyseng.

En overdådig utstyrt villa m/gjestehus, grillhus, uthus (tre gjestesett for golf), overbygget festplass med bord plass til 16 - 20 mennesker og oppstilling til fem til syv biler. Alt beliggende i en 2,5 mål stor botanisk hage. Bak høye murer befinner man seg i en egen privat verden, selv om Albir-stranden bare er et par kilometer unna . To sterke internett dekker mesteparten av omådet, og en 70 tommers TV har rundt 200 TV-kanaler (alle de norske, svenske, danske og engelske kanalene). Poolen har sitt eget innrammete området rett utenfor stue og kjøkken (med alle maskiner og kjøl m/isbiter) med tilhørende spiseplasser. I hagen finnes shuffleboard-bane og grillhuset kan omgjøres til bordtennis. I underetasjen finnes vaskerom og treningsrom m/ergometersykkel, tredemølle og styrkeapparater.  Totalt seks soverom, fem bad, to stuer + et rom med egen babyseng.

Fasiliteter: Svømmebasseng - Parkering for fem til syv biler - air-condition (varm og kald) - møblert - gjestehus - treningsrom -  to sterke internett - 200 TV-kanaler.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es