NO3537 - Appartement - Altea - Verkoop -

Ref. NO3537
Prijs 695.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 6
Badkamers: 4
Woning meters: 355 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Fantastisch zeer ruim 6 slaapkamer en 4 bafkamer appartement met mooi uitzicht over de zee. Dit zeer luxe design appartement heeft  een prive sauna en prive gym. Kwalitatief van een zeer hoog niveau. Het heeft onder andere een woonkamer van 180 m2 en een mooi terras dat uitkijkt over de zee. Verder heeft het een ondergrondse parking, opslagruimte, gemeenschappelijk zwembad, klimaatbeheersing en andere moderne toepassingen. Dit appartement moet u beslist gezien hebben!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es