NO3537 - Leilighet - Altea - Til salgs -

Ref. NO3537
Pris 749.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 6
Bad: 4
M2 355 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Fantastisk meget romslig 6 soverom og 4 bad leilighet med vakker utsikt over havet. Denne svært luksuriøse designleiligheten har egen badstue og eget treningsstudio. Den inneholder en stue på 180 m2 og en vakker terrasse med utsikt over havet. Videre har den en underjordisk parkeringsplass, lagringsplass, felles svømmebasseng, klimaanlegg og andre moderne applikasjoner. Du må ha sett denne leiligheten!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es