NO3539 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3539
Ukentlige Leie Pris Fra 500€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 1
M2 65 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Pen Solrik leilighet

Leiligheten er sydvendt og derfor meget solrik, også vinterstid. Inneholder; stue med utgang til terrasse med utsikt over svømmebasseng, spisestue, åpen kjøkkenløsning med fullt utstyrt kjøkken, soverom med skyvedørsgarderobe, innglasset terrasse (gjeste soverom) og bad.
Leiligheten har innebygget airconditioning kulde/varme, callinganlegg, 2 – p.plasser, møblert.
Fra leiligheten er det kun en trapp (det er også trappefri adkomst til leiligheten) ned til svømmebassenget og er derfor ypperlig for barnefamilier.
Sentralt , trygt og rolig anlegg. Leiligheten ligger i høy 1. etasje i Albir sentrum (Residencial Florida). Butikker og restauranter i nærområdet. Stor stue og velutstyrt kjøkken, vaskerom, 1 stort soverom med tilhørende terrasse som er laget til et soverom med 1,50 seng. 1 stor terrasse, med utgang fra stuen. "Norske" dyner og puter.  Flott lukket fellesområde med svømmebaseng og barnebaseng. Dyrehold og røyking inne er ikke tillatt. 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es