NO3541 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3541
Pris 795.000€
Status: Byggeprosjekt
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 4
M2 304 m2
Tomt 400 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Tomannsbolig for oppføring i Albir

Svømmebasseng - Garasje - Takterrasse

Vær den første til å flytte inn i denne drømmeboligen som ligger i fredelig Albir. Nyt utsikten, nærheten til promenaden, den berømte turstien ut til fyret og mye mer. Huset har gjennomgående høy kvalitet med sentralvarme, ventilasjon, god isolasjon, A/C og oppvarmet basseng. Prosjektet har en byggestart i mars 2018. Kontakt oss for mer informasjon!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es