NO3542 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3542
Pris 1.395.000€
Status: Byggeprosjekt
Type eiendom Villa

Soverom 5
Bad: 5
M2 473 m2
Tomt 1050 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Oppføringsår  2018

Eiendoms orientering: - Sørvest

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Nyrenovert drømmehus med panoramautsikt over fjell og sjø

Garasje - Sentralvarme - AC - Gjesteplass - Svømmebasseng

Stor, restaurert luksusvilla med flott beliggenhet nær Sierra Helada naturreservat! Her vil du bo i et rolig område på tre nivåer, omhyggelig restaurert med smakfulle materialer og et fantastisk utendørs miljø med hager, frukttrær og et stort saltvannsbasseng.

Lavere nivå har garasje og romslig gjesteleilighet med uteplass. I neste etasje er det de fire andre soverommene i huset, hvorav tre er en-suite. Alle har tilgang til den store terrassen. Det er også god lagring i flere garderobeskap og garderober. Øvre nivå huser kjøkken og stue, flere seter til sofa grupper og spisestue. Lyset strømmer inn fra vinduene i alle retninger, og det er også utganger til to terrasser. Ovenpå er det en takterrasse med solterrasse og endeløse muligheter for innredning, utendørs spa, etc. med fantastisk utsikt over fjellene og havet.

Prosjektet startet januar 2018

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es