NO3560 - Rekkehus - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3560
Pris 189.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Rekkehus

Soverom 4
Bad: 3
M2 85 m2
Tomt 135 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Øst

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Flott rekkehus i Bello Horizonte i La Nucia nær Altea og Alfaz del Pi. På forsiden av eiendommen finner vi en lett vedlikeholdt hage med grillplass, en åpen terrasse på ca 12 m2 og en veranda på ca 4 m2. Første etasje har en romslig glasert veranda som brukes som spisestue, stor stue, uavhengig fullt utstyrt kjøkken, tre soverom og to badrom, ett en-suite.  I øverste etasje er det hovedsoverom med innebygde garderobeskap, eget bad og en privat 12 m2 terrasse med vakker, åpen utsikt. Det selges møblert og komplekset har også felles svømmebasseng og tennisbane!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es