NO3562 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3562
Pris 549.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 8
Bad: 6
M2 366 m2
Tomt 800 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Øst

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Bod - Gjest App.

Kommentarer

Stor villa med nydelig utsikt mot fjellene og Middelhavet. Ligger i nærheten av La Nucia. Huset er i meget god stand og har vært regelmessig vedlikeholdt. Denne eiendommen tilbyr gode muligheter til å bli brukt som fast bopel eller utleiebolig. Huset er på tre nivåer med totalt åtte soverom, flere terrasser med utsikt over fjellene og havet. Nydelig bassengområde med utendørs dusj og stor terrasse for utendørs matlaging og spisestue. Hovedetasjen har et stort, moderne kjøkken, to soverom, hvorav den ene har bad "en suite" og en stue med bar og utgang til terrassen. Første etasje har to separate, to soveroms leiligheter. Hver leilighet har et kjøkken og stuer, det er en peis og utgang til en overbygd terrasse. I tillegg til badene i hver leilighet er det også et større bad med boblebad. I kjelleren er det en salong, treningsfasiliteter og ytterligere to soverom, kjøkken og bad. Velkommen til visning!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es