NO3563 - Schakelwoning - Polop De La Marina - Verkoop -

Ref. NO3563
Prijs 257.000€245.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Schakelwoning

Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Woning meters: 145 m2
Meter perceel: 235 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Deze

Anlagen: - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Fantastisch 3 slaapkamer hoekhuis in een van de mooiste urbanisaties in Polop met gesloten ingang en diverse zwembaden. Dit huis is gebouwd in 2014 en heeft diverse terrassen. Dit moderne huis heeft ook een solarium. Kom beslist eens een kijkje nemen!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Polop De La Marina
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es