NO3563 - Rekkehus - Polop De La Marina - Til salgs -

Ref. NO3563
Pris 257.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Rekkehus

Soverom 3
Bad: 3
M2 145 m2
Tomt 235 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Fantastisk 3 soveroms hjørnerekkehus i en av de vakreste urbanisasjonene i Polop. Denne urbanisasjonen holded godt av vaktmester og gartner. Urbanisasjonen er lukket med elektriske porter og det er flere svømmebasseng og fellesområder. Dette huset ble bygget i 2014 og har flere terrasser. Bla også et solarium. Kom og ta en titt!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Polop De La Marina
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es