NO3564 - Villa - Albir - Verkoop -

Ref. NO3564
Prijs 1.200.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Woning meters: 350 m2
Meter perceel: 800 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Ruime moderne 3 slaapkamer villa met fantastisch uitzicht op de zee. Deze mooie villa heeft een eigen garage met parkeermogelijkheid, een groot terras en een solarium. Natuurlijk heeft het een eigen zwembad en verder is deze villa voorzien van alle luxe. De meubels zijn in de prijs inbegrepen!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es