NO3564 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3564
Pris 1.150.000€1.200.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 3
M2 350 m2
Tomt 800 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Romslig og moderne 3 soveroms villa med fantastisk utsikt over havet. Denne vakre villaen har en privat garasje, en stor terrasse og et solarium. Selvfølgelig har det eget svømmebasseng, og denne villaen er dessuten utstyrt med uinventar av høy standard. Møblene er inkludert i prisen! Kontakt oss for mer informasjon og visning.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es