NO3565 - Villa - Albir - Utleie -

Ref. NO3565
Ukentlige Leie Pris Fra 1.500€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 2
M2 340 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Stort fint hus til leie i Albir. Huset består av 3 etasje pluss takterrasse. I hoved etasje er det inngang, stue med spisestue og sofakrok, godt utstyrt kjøkken med spisebord, et bad og vaske rom med direkte tilgang til hage.  Hagen er stor med frukt trær, spiseplasser og grill. Det er direkte utgang til fellesbasseng. I andre etajse er det 3 doble soverom og 1 bad og det går en trapp opp til takterrassen som har deilig terrassesalong og nydelig utsikt over fjellene. I under etasjen er det et dobbelt soverom. Det er installert aircondition, internett og norsk tv. Det er gangavstand til strand og alle fasiliteter.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es