NO3566 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3566
Ukentlige Leie Pris Fra 560€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 3
Bad: 2
M2 85 m2

Møblert Ja
Energy Rating

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Møblert - Bod

Kommentarer

Moderne leilighet til leie sentralt i Albir. Leiligheten består av stue, spisestue, åpent kjøkken, vaskerom, tre doble soverom, to bad med dusj og terrasse med fin utsikt over fjellene. Terrassen er vestvendt. Det er installert AC på alle soverom, fiber internett og tv med norske kanaler.Fint fellesområdet med basseng og plen. Det er en garasjeplass med i leien. Ligger midt i sentrum med gangavstand til strand og alle fasiliteter.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es