NO3591 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3591
Pris 260.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 3
M2 135 m2
Tomt 792 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Felleskostnader  600€ / Annual

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod - Gjest App.

Kommentarer

En nydelig, romslig 3 soveroms villa som ligger i en blindgate. Veldig rolig område i Bello Horizonte. Bare 2km til Altea, noen få minutters ganger til supermarkedet og et par restauranter. 5 minutter kjøretur til den norske skolen og den vakre byen Alfaz. Boligen ble totalrenovert for 5 år siden inkludert skifting av alle vinduer til doble glass. Det er 2 dobbeltrom i hovedhuset pluss en komplett leilighet i casitaen. Fantastisk for barn eller gjester. Stor hage med frukttrær. God plass til å bygge en garasje eller carport. Stor stue med åpent kjøkken/spiseplass. Perfekt familie bolig til en hyggelig pris. Kom og se!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es