NO3592 - Appartement - Altea - Verkoop -

Ref. NO3592
Prijs 205.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Woning meters: 75 m2
Meter perceel: 122 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Zuidoosten

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren
Mooi en zeer goed onderhouden appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers op de begane grond met prachtig uitzicht vanaf het grote terras. Er is een groot terras en een klein terras en ook airconditioning. Het is een gesloten complex dat perfect wordt onderhouden met een dagelijkse conciërge, groene tuinen, een kinderpark, zwembaden en een fitnessruimte. De prijs is inclusief alle meubels, een ondergrondse parkeerplaats en een berging. 
Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es