NO3592 - Leilighet - Altea - Til salgs -

Ref. NO3592
Pris 205.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 75 m2
Tomt 122 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sørøst

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Vakker og meget godt vedlikeholdt 2 soverom og 2 bads leilighet på bakkeplan med vakker utsikt fra den store terrassen. Det er en stor terrasse og mindre terrasse og aircondition. Det er et lukket kompleks som er perfekt vedlikeholdt med en daglig concierge, grønne hager, en barnepark, svømmebassenger og et treningsstudio. Prisen inkluderer alle møbler, en underjordisk parkeringsplass og bod. 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es