NO3594 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3594
Prijs 230.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Woning meters: 75 m2
Meter perceel: 75 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso
IBI  365€ / Jaarlijks
Gemeenschap  1400€ / Jaarlijks
Bouwjaar:  2006

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld:

Comentaren

Gelijkvloers appartement onmiddellijk in het centrum van Albir, op loopafstand alle winkels, restauranten en bars, op een drietal minuten wandelen naar het strand.  Dit appartement heeft 75m2 bebouwd met een inkom, living en eetkamer met acces tot het groot zonnig terras, een volledig ingerichte keuken met bijkeuken, twee slaapkamers en één badkamer. Ondergrondse parking met parkeerplaats voor één auto.  Er is ook een prachtig gemeenschappelijk zwembad met tuin en een verwarmd binnenzwembad die u ook mag gebruiken.  Ook nog centraal verwarming en airconditioning.  De meubels zijn inbegrepen.  Kom snel even kijken !

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es