NO3594 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3594
Pris 230.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 1
M2 75 m2
Tomt 75 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso
IBI  365€ / Annual
Felleskostnader  1400€ / Annual
Oppføringsår  2006

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Fin leilighet i sentrum av Albir, gangavstand til alle fasiliteter og kun tre minutter fra stranden. Leiligheten har 75m2 med inngang, stue og spisestue med tilgang til den solfylte terrassen, et separat kjøkken med vaskerom, to soverom og ett bad. En parkeringsplass på parkeringsplassen under bygningen. Det er et nydelig svømmebasseng med hage og også et innendørs svømmebasseng. Også sentralvarme og air condition. Møblene er inkludert. Kom og ta en titt, ideell for investering!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es