NO3607 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3607
Prijs 230.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Woning meters: 85 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Prachtig appartement op loopafstand van het centrum, ruime living en eetkamer met zonnig terras en mooi open uitzicht op de bergen, apparte keuken met bijkeuken. Twee slaapkamers en twee badkamers, airconditioning warm en koud.   Gemeenschappelijk zwembad en tuin. Ondergrondse parking.

Heel interessant om te investeren en te verhuren !

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es