NO3607 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3607
Pris 230.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 85 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Et romslig, koselig 2 dobbelt soverom, 2 bad leilighet beliggende i hjertet av Albir. 200 meter til den vakre stranden Albir, butikker, restauranter, søndagsmarked. Den perfekte familieleiligheten for alle aldre. Stor stue / spisestue, separat kjøkken og vaskerom. En god størrelse terrasse med sol mesteparten av dagen. Stor felles hage, svømmebasseng og innendørs parkering inkludert. En flott eiendom for en veldig god pris. Visning anbeflt.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es