NO3608 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3608
Prijs 120.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Woning meters: 55 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso
Gemeenschap  120€ / Jaarlijks

Oriëntatie: - Zuidwest

Anlagen: - Gemeubeld:

Comentaren

Heel interessant appartementom te renoveren, op een paar meters van het centrum van Albir, living en eetruimte met open keuken en acces tot een zonnig terras met prachtig uitzicht, één slaapkamer en een badkamer. Meubels inbegrepen. 

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es