NO3608 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3608
Pris 120.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 1
Bad: 1
M2 55 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso
Felleskostnader  120€ / Annual

Eiendoms orientering: - Sørvest

Fasiliteter: - Møblert

Kommentarer

Leilighet som ligger i gangavstand til sentrum.  Alt må reformeres, bortsett fra kjøkkenet, solrik terrasse med nydelig utsikt.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es