NO3609 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3609
Prijs 120.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Woning meters: 65 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Noordoosten

Anlagen: - Parkeerplaats - Gemeubeld:

Comentaren

Appartement in Albir op loopafstand van het centrum en van het strand, living met open keuken, ingeglaasd terras, één slaapkamer en een badkamer.  Parkeerplaats in een afgesloten parking buiten.

Interessant om te investeren !

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es