NO3609 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3609
Pris 120.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 1
Bad: 1
M2 65 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Nordøst

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Møblert

Kommentarer

Interessant leilighet å renovere i gangavstand til sentrum og stranden i Albir, stue og spisestue med åpen kjøkkenløsning, ett soverom og et bad med dusj. Innglasset terrasse med nydelig fjellutsikt. Utendørs stengt parkering.

Veldig interessant for investering!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es