NO3612 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3612
Pris 260.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 170 m2
Tomt 1350 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
IBI  1400€ / Annual

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Bod

Kommentarer

Villa til salgs i et rolig område av La Nucia, med stor stue og peis og spisestue med tilgang til åpent fullt utstyrt kjøkken, tre soverom og to bad. Nydelig privat svømmebasseng med mye sol på en tomt på 1350m2, også en carport og en bod.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es