NO3623 - Villa - Albir - Verkoop -

Ref. NO3623
Prijs 765.000€
Toestand: Promotie
Type woning: Villa

Slaapkamers: 4
Badkamers: 5
Woning meters: 300 m2
Meter perceel: 583 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Promotie van 3 onafhankelijke villa's in moderne stijl met twee verdiepingen plus een solarium met individueel zwembad gelegen in een van de beste delen van El Albir. Bouw start september 2018. Ruime bouwparcelen van 572m² tot 622m². Met een bruikbaar oppervlak tussen 583m² en 636 m². Elk bestaat uit 4 slaapkamers met inbouwkasten, een op de begane grond en de ruime suite van 33 m², en 5 badkamers met alle geïntegreerde apparatuur. 43m² woonkamer en aangelegde buitenpatio. Keuken van 12m² uitgerust. Solarium en garage voor één auto en parkeren op het oppervlak. Airconditioning door AA en vloerverwarming.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es