NO3623 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3623
Pris 765.000€
Status: Byggeprosjekt
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 5
M2 300 m2
Tomt 583 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Promotering av 3 uavhengige villaer i moderne stil med to etasjer pluss solarium med individuelt basseng i et av de beste områdene i El Albir.  Byggingen starter september 2018. Romslige tomter, fra 572 m² til 622 m².  Hver bolig består av 4 soverom med garderober. 43m² stue og anlagt uteplass. Kjøkken på 12m². Garasje for en bil og parkering i gaten. Luftkondisjonering og gulvvarme.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es