NO3625 - Villa - La Nucia - Verkoop -

Ref. NO3625
Prijs 199.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Woning meters: 157 m2
Meter perceel: 525 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Deze

Anlagen: Garage - Eigen Parkeerplaats - Bergruimte

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es