NO3625 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3625
Pris 199.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 3
M2 157 m2
Tomt 525 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Øst

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Bod

Kommentarer

EN FANTASTISK MULIGHET! Har nettopp kommet på markedet for rask salg.  Panoramautsikt mot fjellene, havet, Calpe og den pittoreske kulturbyen Altea. Denne nydelige 3 roms villaen med de mest fantastiske utsikten er nå tilgjengelig. 3 soverom og 3 bad. Eiendommen trenger en reform. Vi har byggetillatelsen inkludert i prisen for å gjøre dette til et vakkert madernfamiliehus. Vi har lisensen på plass også for et svømmebasseng. Fra dagen du går inn, kan du starte reformen i ditt eget tempo. Denne eiendommen må selges så snart som mulig. Ligger nær den internasjonale skolen, 10 minutter til norsk skole, 6 minutter til Altea og den nye stranden. 5 minutter til sentrum av La Nucia. 3 minutter til supermarkedet åpent 7 dager per uke. En spennende egenskap ikke å gå glipp av. Ta gjerne kontakt med oss så snart som mulig for visning.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es