NO3626 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3626
Prijs 200.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woning meters: 92 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Mooi 3 slaapkamer appartement in het centrum van Albir op het zuiden gericht. Het is gelegen op de 3e verdieping en heeft airco en een eigen ondergrondse parking met gesloten opslagruimte. Er is een gemeenschappelijk zwembad. Voor deze lage prijs een interessante investering!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es