NO3626 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3626
Pris 200.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 3
Bad: 2
M2 92 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Vakker 3 soveroms leilighet i sentrum av Albir beliggende mot sør. Den ligger i 3. etasje og har aircondition og en privat underjordisk parkering med lukket lagringsplass. Det er et felles svømmebasseng. En interessant investering for denne lave prisen!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es