NO3650 - Villa - Finestrat - Verkoop -

Ref. NO3650
Prijs 275.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woning meters: 165 m2
Meter perceel: 4912 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Heel mooi landvilla te koop gelegen aan de bergen bij het dorpje Bolulla en dichtbij Callosa.  Nog maar een 8tal km van het centrum.  Deze villa heeft een country stijl, living met eetruimte en open haard, open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Ruim zwembad op een heel groot plot met prachtig uitzicht op de bergen.  Half gemeubileerd.  Berging, garage en carpark.  Airconditioning.

 

This lovely country house is located close to Callosa in Bolulla. Only 8 min. from the supermarket.  The house has a country style, living room with chimney and acces to the open kitchen, 3 bedrooms and 2 bathrooms. A very nice swimming pool with beautifull views overlooking the mountains. Partly furnished. Storage, garage and carpark.

Take contact for more information or a viewing !

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Finestrat
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es