NO3650 - Villa - Finestrat - Til salgs -

Ref. NO3650
Pris 275.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 165 m2
Tomt 4912 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Denne nydelige villaen ligger nær Callosa i Bolulla. Kun 8 min. fra supermarkedet. Huset har en landlig stil, stue med peis og tilgang til det åpne kjøkkenet, 3 soverom og 2 bad. Et veldig fint svømmebasseng med vakker utsikt over fjellene. Delvis møblert. Oppbevaring, garasje og parkeringsplass. Klimaanlegg.

Ta kontakt for mer informasjon eller en visning!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Finestrat
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es