NO3651 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3651
Pris 750.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 3
M2 185 m2
Tomt 808 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Oppføringsår  2017

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition

Kommentarer

Vakker, nybygd moderne villa med spektakulær utsikt i Alfaz del Pi til salgs. Første etasje har en stor stue med gassvarmer og et åpent kjøkken, 3 soverom og 2 bad. I andre etasje er det et stort hoved soverom med et annet bad og en stor solrik terrasse. Et privat svømmebasseng og utekjøkken. Nok plass på tomten for flere biler. Gulvvarme med gass i hele huset og air condition.

Kontakt oss for en visning!

Video
Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es