NO3653 - Villa - La Nucia - Verkoop -

Ref. NO3653
Prijs 255.000€
Toestand: A Nieuwbouw
Type woning: Villa

Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Woning meters: 170 m2
Meter perceel: 320-470 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Airco - Bergruimte

Comentaren

8 chalets in La nucia te koop met een grondoppervlakte van 320 tot 470 m2. Modern huis wat van alle moderne gemakken is voorzien. Er zijn 4 slaapkamers en 2 badkamers en een solarium met uitzicht op de zee en de bergen. Een zwembad behoort tot de mogelijkheden en is een optie. De eerste chalet is klaar en kan bezichtigd worden. Een interessante belegging en beslist een bezoek waard!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es