NO3653 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3653
Pris 255.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 2
M2 170 m2
Tomt 320-470 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

8 boliger i La Nucia til salgs med et tomteareal fra 320 m2 til 470 m2. Moderne hus med alle moderne bekvemmeligheter. Det er 4 soverom og 2 bad og et solarium med utsikt over havet og fjellene. Et svømmebasseng er mulig og er et alternativ. Den første boligen er klar og kan sees. Et interessant prosjekt, absolutt verdt et besøk!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es