NO3663 - Schakelwoning - Polop De La Marina - Verkoop -

Ref. NO3663
Prijs 197.500€
Toestand: A Nieuwbouw
Type woning: Schakelwoning

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woning meters: 125 m2
Meter perceel: 120 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: - Parkeerplaats - Zwembad - Airco

Comentaren

Volledig nieuwe geschakelde huizen aan de bergen van Polop, 2 of 3 slaapkamers, 2 of 3 badkamers, living and eetkamer met open keuken. Vloerverwarming in de badkamers, pré-installaties airconditioning. Gebouwd met kwaliteitsmateriaal.  Gemeenschappelijk zwembad met sauna.  Uitzonderlijk mooi uitzicht op de bergen en de zee.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Polop De La Marina
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es