NO3663 - Rekkehus - Polop De La Marina - Til salgs -

Ref. NO3663
Pris 197.500€
Status: Ny bolig
Type eiendom Rekkehus

Soverom 3
Bad: 2
M2 125 m2
Tomt 120 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition

Kommentarer

56 nye tomannsboliger med tomt, 2 eller 3 soverom, stue og spisestue med åpen kjøkkenløsning. Gulvvarme på badene, forhåndsinstallasjon av klimaanlegget. Felles klimatisert svømmebasseng og badstue. Spektakulær utsikt over fjellene og havet.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Polop De La Marina
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es