NO3664 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3664
Pris 199.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 2
Bad: 2
M2 95 m2
Tomt 350 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso
IBI  300€ / Annual

Eiendoms orientering:

Fasiliteter: Garasje - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

En vakker frittliggende bolig for salg. Et godt vedlikeholdt hus! Hage med god plass for å slappe av eller kanskje en BBQ med venner. Utendørs parkering med carport. Det er god størrelse på kjøkkenet med varmekabler, stor stue med pellets ovn. 2 store soverom. 2 bad med varmekabler. Det største soverommet har garderobe og eget bad. Det er en veldig populær bar, restaurant og velværesenter kun 2 minutter unna. Det er et felles svømmebasseng i området, for å kjøle deg ned på varme solrike dager. Albir-stranden og den koselige byen Alfaz del Pi er bare en 4-5 minutters kjøretur unna, hvor du vil finne supermarkeder, butikker og restauranter. Definitivt en må se!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es